Donderdag 26 augustus 2010

Noord-Zuid

1 1 FONTAINE STAN GERMEYS NORMA 65.51%
2 13 ALLIET JORIS GUST VERHEECKE 59.72%
3 11 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 59.03%
4 19 DE PAUW HUBERT WENTEIN MARTINE 57.18%
5 15 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 52.78%
6 7 DEROO CHRISTIANE ERIK GELDHOF 45.14%
7 3 DEGRAEVE MARIO KAROLINE BRUGGEMAN 43.52%
9 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 43.52%
5 DE GEYTER RUDY STAELENS PATRICK 43.52%
10 17 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 42.59%
11 21 CLYBOUW NOELLA MILOU STANDAERT 37.50%

Oost-West
1 22 MEDAERTS HERMAN SCHELFHOUT MARC 61.11%
2 16 COPMAN FERNAND MAREEL MARTIEN 60.19%
3 2 MINNE CARLO ROBERT MONTEYNE 58.10%
4 6 MEULEMEESTER LUC KEIRSE MARLEEN 54.17%
5 8 PAUL VANHAUWAERT DEVROE SANDRA 52.31%
6 20 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 50.69%
7 10 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 49.77%
8 18 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 43.98%
9 14 DECRAENE ETIENNE MEERT ANNY 43.52%
10 12 DEBUSSCHERE HONORE PRIEM DIDI 38.19%
11 4 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 37.96%

Donderdag 19 augustus 2010

Noord-Zuid

1 5 WERY GUY CAMPANA FRANCINE 60.58%
2 19 FONTAINE STAN DECLERCK FONS 58.73%
3 1 DE VISSCHERE WILLEM DEVROE SANDRA 57.21%
4 3 VANDEPUTTE CECILE DEKEYSER ANN 54.37%
5 13 MINNE CARLO NAESSENS ELIANE 49.17%
6 15 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 47.12%
7 11 MORSA ANNE VERHAEGHE FELIX 46.59%
8 7 CLAEYS GILBERT VANDIERENDONCK GEORGE 46.30%
9 17 TALLOEN GEORGES DESRUMAUX MICHEL 45.04%
10 9 BRUGGEMAN KAROLINE VANHAUWAERT PAUL 33.56%

Oost-West
1 2 DEGRAEVE MARIO RYCKMAN GWENDOLINE 56.26%
2 4 DEROO CHRISTIANE MEERT ANNY 55.20%
3 10 DE VISSCHERE ERIC VAN DE BULCKE RIK 54.14%
4 8 WILLEM HUGO COPMAN FERNAND 52.59%
5 14 CLYBOUW NOELLA KEIRSE MARLEEN 52.32%
6 18 DE GEYTER RUDY DECRAENE ETIENNE 51.91%
7 6 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 47.21%
8 16 MEULEMEESTER LUC MAREEL MARTIEN 40.56%
9 12 STANDAERT MILOU VANDENBULCKE JACQUELI 39.80%

Donderdag 12 augustus 2010

Noord-Zuid

1 7 MEDAERTS HERMAN DE PAUW HUBERT 62.50%
2 19 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 57.18%
3 15 CALLENS JOOST DENEVE MIEKE 56.71%
4 21 PRIEM DIDI MINNE CARLO 56.02%
5 11 DEGRYSE MAURITS SCHELFHOUT MARC 55.79%
6 23 DE CORTE GUIDO VANHOORDE GILBERT 50.93%
7 13 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 46.99%
8 3 DESRUMAUX MICHEL OOGHE PHILIPPE 46.76%
9 17 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 45.60%
10 5 GERMEYS NORMA VANHAUWAERT PAUL 43.98%
11 1 DEGRAEVE MARIO SALENS KATRIEN 39.81%
12 9 EVERAERT MAGDA HANSSENS JACQUELINE 37.73%

Oost-West
1 18 FONTAINE STAN WERY GUY 63.43%
2 6 VANDENBUSSCHE WILLY DEMUNTER LUT 60.65%
3 2 DEVROE SANDRA DEKEYSER ANN 57.41%
4 4 MAREEL MARTIEN MEERT ANNY 53.47%
5 8 COPMAN FERNAND VANDIERENDONCK GEORGE 52.78%
6 14 STROO DANIEL VANDENBULCKE JACQUELI 51.39%
7 10 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 48.15%
8 16 MISTIAEN LUC CLAEYS ASTRIDA 46.06%
9 12 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 45.37%
10 20 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 43.52%
11 22 CLYBOUW NOELLA STANDAERT MILOU 41.44%
12 24 VANDEPUTTE CECILE BOSCH YVONNE 36.34%

Donderdag 5 augustus 2010

Noord-Zuid

1 5 VERHEECKE GUST ALLIET JORIS 57.23%
2 9 HANSSENS JACQUELINE PAUL VAN HAUWAERT 55.67%
3 7 WATTEYNE ROLAND MICHOLT ROOS 55.30%
4 11 SIMOENS LIEVE KAROLINE BRUGGEMAN 54.63%
5 15 DEGRYSE MAURITS SCHELFHOUT MARC 53.13%
6 13 MAREEL MARTIEN DE CORTE GUIDO 51.97%
7 23 MEULEMEESTER LUC CLAEYS ASTRIDA 49.74%
8 3 MEERT ANNY GRYP PIERRE 47.22%
9 19 DEBUSSCHERE HONORE MINNE CARLO 45.83%
10 21 TALLOEN GEORGES DE GEYTER RUDY 44.76%
11 17 CASTELEYN GEERT VANDAELE JACQUELINE 44.13%
12 1 VANDENBULCKE JACQUELI STANDAERT MILOU 40.36%

Oost-West
1 22 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 60.88%
2 2 DECRAENE ETIENNE DECLERCK FONS 59.38%
3 8 DEGRAEVE MARIO ROGIEST CHANTAL 58.45%
4 10 COPMAN FERNAND STAELENS PATRICK 53.88%
5 12 DEROO CHRISTIANE CLEMENT PAUL 53.85%
6 24 CLAEYS GILBERT WILLEM HUGO 53.65%
7 6 LELIAERT ROGER DEVROE SANDRA 48.15%
8 20 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 47.08%
9 4 VERSTRAETE KATHY DESRUMAUX MICHEL 45.72%
10 18 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 43.20%
11 16 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 42.39%
12 14 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 33.80%

Donderdag 29 juli 2010

5e donderdag individueel, 2e zitting 2010.

1 6 CLAEYS GILBERT 63.33%
2 20 DECRAENE ETIENNE 61.25%
3 19 DESRUMAUX MICHEL 59.17%
4 5 DEGRAEVE MARIO 55.83%
24 WATTEYNE ROLAND 55.83%
6 21 GRYP PIERRE 55.00%
7 23 BOSCH YVONNE 54.17%
10 DEVRIENDT RIEN 54.17%
17 SCHELFHOUT MARC 54.17%
10 1 VANDENBERGHE WIM 52.50%
11 4 COPMAN FERNAND 51.67%
12 16 DEGRYSE MAURITS 51.25%
13 3 MUYSSEN JOS 49.17%
14 15 DECLERCK FONS 48.33%
12 VANDIERENDONCK GEORGE 48.33%
16 14 VANHAUWAERT PAUL 47.92%
17 22 VANDAELE JACQUELINE 44.58%
18 13 STANDAERT MILOU 43.33%
19 8 MEERT ANNY 42.50%
20 11 MICHOLT ROOS 42.08%
21 18 VERHAEGHE FELIX 41.67%
2 STAELENS PATRICK 41.67%
23 7 CLYBOUW NOELLA 41.25%
24 9 NAESSENS ELIANE 40.83%

Donderdag 22 juli 2010

Noord-Zuid

1 13 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 55.35%
2 11 FONTAINE STAN GERMEYS NORMA 54.12%
3 17 COPMAN FERNAND MAREEL MARTIEN 53.29%
4 15 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 53.26%
5 3 DECRAENE ETIENNE ALLIET JORIS 50.82%
6 9 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 50.06%
7 5 CLYBOUW NOELLA VANDEPUTTE CECILE 49.15%
8 1 VANDENBERGHE WIM DE CORTE GUIDO 45.77%
9 7 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 38.18%

Oost-West
1 20 DECLERCK FONS ROEL VANHULLE 61.44%
2 12 DE SCHRIJVER HERMAN DEVRIENDT RIEN 57.21%
3 18 DE PAUW HUBERT SCHELFHOUT MARC 55.22%
4 2 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 49.97%
5 14 DEVROE SANDRA PAUL VAN HAUWAERT 49.04%
6 10 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 48.74%
7 4 ANDRE DEKETELAERE LUCA RAF 48.41%
8 16 DESRUMAUX MICHEL DE SCHILDER JAN 44.64%
9 8 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 43.06%
10 6 MINNE CARLO ROBERT MONTEYNE 42.46%

Donderdag 15 juli 2010

Noord-Zuid

1 7 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 61.71%
2 15 VANDAELE JACQUELINE VANDENBULCKE JACQUELI 57.22%
3 17 MINNE CARLO CLAEYS ASTRIDA 56.72%
4 3 DE SCHILDER JAN VANDEPUTTE CECILE 56.43%
5 11 BOSCH YVONNE VANHAUWERT PAUL 52.80%
6 9 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 51.26%
7 13 TALLOEN GEORGES DESRUMAUX MICHEL 46.88%
8 1 EVERAERT MAGDA BRUGGEMAN KAROLINE 46.32%
9 21 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 40.85%
10 5 NAESSENS ELIANE NAESSENS HAROLD 30.19%

Oost-West
1 4 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 58.24%
2 10 STAELENS PATRICK DECLERCK FONS 57.38%
3 8 DECROOS PAUL DEVRIENDT RIEN 56.99%
4 12 SCHILTZ BART FONTAINE STAN 56.92%
5 20 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 54.23%
6 2 DEGRAEVE MARIO RYCKMAN GWENDOLINE 50.93%
7 14 MAREEL MARTIEN DEVROE SANDRA 47.77%
8 6 VERHAEGHE FELIX MORSA ANNE 47.65%
9 22 VANDENBUSSCHE PIET MISTIAEN LUC 46.17%
10 16 KEIRSE MARLEEN CLYBOUW NOELLA 39.24%
11 18 GELDHOF ERIC ROOSE FRANCOISE 35.37%

Donderdag 8 juli 2010

Noord-Zuid

1 5 COPMAN FERNAND GILLIAERT MONIQUE 59.49%
2 7 RYCKMAN GWENDOLINE WENTEIN MARTINE 57.18%
3 19 DE VISSCHERE ERIC BRUGGEMAN KAROLINE 54.17%
4 13 DESRUMAUX MICHEL MINNE CARLO 53.94%
5 15 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 51.16%
6 17 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 49.77%
7 9 DEVRIENDT RIEN VANDENBUSSCHE CARLO 48.15%
8 3 MONTEYNE ROBERT WATTEYNE ROLAND 47.92%
9 11 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 46.99%
10 1 MAREEL MARTIEN MEERT ANNY 44.68%
11 21 CLYBOUW NOELLA DECLERCK FONS 36.57%

Oost-West
1 20 DEGRAEVE MARIO SALENS KATRIEN 61.57%
2 8 VANHOORDE GILBERT VANDENBUSSCHE WILLY 61.11%
3 4 DEGRYSE MAURITS SCHELFHOUT MARC 58.56%
4 10 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 53.70%
5 6 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 52.31%
6 14 BOSCH YVONNE VANDEPUTTE CECILE 48.15%
7 2 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 47.92%
8 12 CLEMENT PAUL DEROO CHRISTIANE 47.45%
9 16 VANDENBULCKE JACQUELI STANDAERT MILOU 43.52%
10 22 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 43.06%
11 18 VANDAELE JACQUELINE GRYP PIERRE 32.64%

Donderdag 1 juli 2010

Noord-Zuid

1 7 DE SCHRIJVER HERMAN MICHOLT ROOS 63.56%
2 19 KEIRSE MARLEEN VANDEPUTTE CECILE 55.80%
3 13 COPMAN FERNAND STAELENS PATRICK 55.17%
4 3 SCHILTZ BART FONTAINE STAN 54.60%
5 17 WILLEM HUGO CLAEYS GILBERT 52.86%
6 5 VANDAELE JACQUELINE MEERT ANNY 52.12%
7 9 GRYP PIERRE DEROO CHRISTIANE 48.10%
8 15 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 47.42%
9 11 MARYSAEL JENNY CLYBOUW NOELLA 42.17%
10 1 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 28.17%

Oost-West
1 10 DE GEYTER RUDY TALLOEN GEORGES 63.06%
2 14 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 56.93%
3 16 SIMOENS LIEVE MISTIAEN LUC 55.32%
4 18 MEULEMEESTER LUC MONTEYNE ROBERT 51.57%
5 2 LELIAERT ROGER MAREEL MARTIEN 48.44%
6 12 HANSSENS JACQUELINE DE SCHILDER JAN 48.43%
7 4 DEGRAEVE MARIO CLAEYS ASTRIDA 44.36%
8 8 DEBUSSCHERE HONORE MINNE CARLO 42.53%
9 6 NAESSENS ELIANE NAESSENS HAROLD 40.23%

Donderdag 24 juni 2010

Noord-Zuid

1 5 BRUGGEMAN KAROLINE DEGRAEVE MARIO 60.28%
2 13 MONTEYNE ROBERT MINNE CARLO 57.45%
3 15 COPMAN FERNAND VANDENBERGHE WIM 52.83%
4 7 VANDAELE JACQUELINE FONTAINE STAN 51.47%
5 1 DEROO CHRISTIANE CLEMENT PAUL 46.70%
6 3 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 43.95%
7 9 HANSSENS JACQUELINE CLAEYS ASTRIDA 43.69%
8 11 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 43.50%

Oost-West
1 14 STAELENS PATRICK DE GEYTER RUDY 59.18%
2 2 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 55.31%
3 12 VANHAUWAERT PAUL DEVROE SANDRA 54.12%
4 8 DE PAUW HUBERT SCHELFHOUT MARC 50.00%
5 16 SIMOENS LIEVE VANDENBUSSCHE MIEKE 49.79%
6 10 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 48.09%
7 4 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 48.04%
8 18 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 42.60%
9 6 PRIEM DIDI DEBUSSCHERE HONORE 42.55%

Donderdag 17 juni 2010

10e en laatste zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 21 STAELENS PATRICK DECLERCK FONS 64.35%
2 7 MINNE CARLO DELVINQUIERE PATRICK 62.96%
3 12 MARYSAEL JENNY HANSSENS JACQUELINE 59.95%
4 25 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 59.03%
5 18 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 57.87%
6 13 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 55.79%
7 8 VANHAUWAERT PAUL SIMOENS LIEVE 53.94%
8 19 ALLIET JORIS VERHEECKE GUST 53.47%
9 9 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 53.24%
10 6 DEGRAEVE MARIO RYCKMAN GWENDOLINE 52.31%
11 24 DEGRYSE MAURITS SCHELFHOUT MARC 52.08%
12 16 DECRAENE ETIENNE DE GEYTER RUDY 51.62%
13 26 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 49.31%
14 10 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 48.61%
15 VERHAEGHE FELIX BUFFEL DANIEL 48.61%
16 11 CALLENS JOOST DENEVE MIEKE 47.22%
17 22 TALLOEN GEORGES DESRUMAUX MICHEL 46.53%
18 4 MEERT ANNY DEROO CHRISTIANE 46.30%
19 1 CLYBOUW JOHAN DE VISSCHERE ERIC 46.06%
20 20 VANDEPUTTE CECILE DEKEYSER ANN 44.68%
21 2 FONTAINE STAN DEMAECKER FRANCOIS 44.21%
22 23 EVERAERT MAGDA BRUGGEMAN KAROLINE 43.75%
23 5 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 42.59%
14 CLYBOUW NOELLA KEIRSE MARLEEN 42.59%
25 3 BOSCH YVONNE VANDENBULCKE JACQUELI 39.12%
26 17 NAESSENS ELIANE NAESSENS HAROLD 33.80%

Donderdag 10 juni 2010

Noord-Zuid

1 17 DE SCHRIJVER HERMAN DE PAUW HUBERT 59.26%
2 13 DEGRAEVE MARIO SALENS KATRIEN 55.79%
3 1 CLYBOUW NOELLA DECLERCK FONS 54.40%
4 11 DEKEYSER ANN DEVROE SANDRA 52.08%
5 5 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 51.85%
6 3 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 50.69%
7 9 VANDEPUTTE CECILE CLAEYS ASTRIDA 43.98%
8 15 DE SCHILDER JAN DESRUMAUX MICHEL 41.20%
9 7 HANSSENS JACQUELINE EVERAERT MAGDA 40.74%

Oost-West
1 18 WILLEM HUGO STAELENS PATRICK 55.79%
2 16 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 54.17%
3 14 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 53.94%
4 6 GERMEYS NORMA VANHAUWAERT PAUL 52.31%
5 12 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 49.31%
6 2 MINNE CARLO MONTEYNE ROBERT 48.61%
7 10 SIMOENS LIEVE BRUGGEMAN KAROLINE 48.15%
8 4 MEERT ANNY MAREEL MARTIEN 44.68%
9 8 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 43.06%

Donderdag 3 juni 2010

Noord-Zuid

1 3 DEGRYSE MAURITS SCHELFHOUT MARC 71.90%
2 21 FONTAINE STAN GELDHOF ERIC 55.44%
3 5 MICHOLT ROOS DEGRAEVE MARIO 52.55%
4 15 EVERAERT MAGDA VANDIERENDONCK GEORGE 51.04%
5 9 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 50.81%
6 1 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 50.67%
7 7 MEULEMEESTER LUC DEROO CHRISTIANE 50.12%
8 19 DEKEYSER ANN BOSCH YVONNE 47.74%
9 11 MEERT ANNY GRYP PIERRE 46.39%
10 13 DEVROE SANDRA LELIAERT ROGER 40.74%
11 17 CLAEYS ASTRIDA DE PRETER LAURE 32.23%

Oost-West
1 2 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 61.57%
2 22 WILLEM HUGO CLAEYS GILBERT 59.06%
3 8 COPMAN FERNAND STAELENS PATRICK 57.12%
4 18 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 51.97%
5 6 DECLERCK FONS DECRAENE ETIENNE 51.62%
6 20 VANDENBULCKE JACQUELI DESMIT ANNIE 49.71%
7 16 KEIRSE MARLEEN VANDEPUTTE CECILE 48.98%
8 4 VANHAUWAERT PAUL HANSSENS JACQUELINE 48.50%
9 12 MINNE CARLO DEBUSSCHERE HONORE 48.47%
10 10 VERHAEGHE FELIX MAREEL MARTIEN 38.77%
11 14 VAN ISEGHEM HUGUETTE COPMAN JENNY 34.61%

Donderdag 27 mei 2010

Noord-Zuid

1 9 CLEMENT PAUL DEROO CHRISTIANE 55.58%
2 3 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 55.38%
3 13 DEBUSSCHERE HONORE MINNE CARLO 53.62%
4 7 COPMAN FERNAND MAREEL MARTIEN 52.70%
5 11 GERMEYS NORMA FONTAINE STAN 51.35%
6 15 MISTIAEN LUC BOI FREDERIC 47.74%
7 1 MEERT ANNY DECRAENE ETIENNE 47.09%
8 17 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 43.74%
9 5 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 42.80%

Oost-West
1 16 STAELENS PATRICK DE GEYTER RUDY 57.74%
2 8 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 55.22%
3 12 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 53.34%
4 4 DEVROE SANDRA VANHAUWAERT PAUL 52.38%
5 18 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 51.39%
6 10 DELVINQUIERE PATRICK CABOOTER WERNER 49.80%
7 14 MEULEMEESTER LUC KEIRSE MARLEEN 48.78%
8 6 DE SCHILDER JAN CLAEYS ASTRIDA 46.96%
9 2 BRUGGEMAN KAROLINE DEGRAEVE MARIO 45.44%
10 20 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 38.66%

Donderdag 20 mei 2010

9e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 15 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 60.88%
2 21 DEVROE SANDRA VANDAELE JACQUELINE 52.40%
3 13 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 51.36%
4 5 MAREEL MARTIEN BUFFEL DANIEL 51.13%
5 9 RYCKMAN GWENDOLINE DEGRAEVE MARIO 50.14%
6 11 MONTEYNE ROBERT WATTEYNE ROLAND 49.10%
7 3 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 48.93%
8 7 DE PAUW HUBERT DRIESEN HENRY 48.38%
9 1 BOSCH YVONNE VANDENBULCKE JACQUELI 46.67%
10 17 DESRUMAUX MICHEL DE SCHILDER JAN 45.75%
11 19 DEKEYSER ANN EVERAERT MAGDA 45.34%

Oost-West
1 16 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 63.74%
2 2 MEERT ANNY DEROO CHRISTIANE 58.02%
3 6 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 53.44%
4 22 MISTIAEN LUC SIMOENS LIEVE 53.37%
5 18 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 52.81%
6 14 DECRAENE ETIENNE DE GEYTER RUDY 50.26%
7 10 VERHEECKE GUST VANHAUWAERT PAUL 47.71%
8 8 KEIRSE MARLEEN CLYBOUW NOELLA 46.06%
9 12 VERHAEGHE FELIX MORSA ANNE 44.07%
10 20 VANDENBUSSCHE WILLY GELDHOF ERIC 41.98%
11 4 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 38.66%

Woensdag 12 mei 2010 (in plaats van donderdag 13 mei)

1 1 MICHOLT ROOS MAREEL MARTIEN 60.83%
2 12 DE SCHRIJVER HERMAN DE VISSCHERE WILLEM 60.00%
3 6 MINNE CARLO PRIEM DIDI 55.83%
4 7 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 52.92%
13 PAUL VAN HAUWAERT GERMEYS NORMA 52.92%
6 8 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 51.67%
7 14 CALLENS JOOST MIEKE DENEVE 50.83%
4 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 50.83%
9 5 DE PAUW HUBERT KEMP MICHEL 50.00%
10 2 DEKEYSER ANN DEVROE SANDRA 49.58%
11 11 VERHAEGHE FELIX DE SCHILDER JAN 39.17%
12 9 DESRUMAUX MICHEL MISTIAEN LUC 37.92%
13 10 VANDENBULCKE JACQUELI VANDAELE JACQUELINE 37.50%

Donderdag 6 mei 2010

Noord-Zuid

1 11 MEULEMEESTER LUC DEROO CHRISTIANE 61.11%
2 5 SIMOENS LIEVE KAROLINE BRUGGEMAN 55.96%
3 17 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 54.34%
4 9 LELIAERT ROGER DEVROE SANDRA 54.09%
5 21 GRYP PIERRE GEERT CASTELEYN 50.17%
6 13 KEIRSE MARLEEN VANDEPUTTE CECILE 49.48%
7 15 STAELENS PATRICK COPMAN FERNAND 48.09%
8 1 MICHOLT ROOS WATTEYNE ROLAND 46.85%
9 19 ALLIET JORIS MAREEL MARTIEN 44.21%
10 7 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 43.00%
11 3 PAUL VANHAUWAERT HANSSENS JACQUELINE 42.85%

Oost-West
1 10 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 60.01%
2 18 CLAEYS GILBERT WILLEM HUGO 56.97%
3 8 FONTAINE STAN SCHILTZ BART 55.09%
4 14 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 54.31%
5 4 DECLERCK FONS DECRAENE ETIENNE 51.36%
6 22 DEGRYSE MAURITS SCHELFHOUT MARC 48.90%
7 12 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 48.61%
8 6 DESMIT ANNIE VANDENBULCKE JACQUELI 47.97%
9 20 DEKEYSER ANN BOSCH YVONNE 45.43%
10 16 VANDAELE JACQUELINE MEERT ANNY 41.03%
11 2 VANDENBUSSCHE WILLY JANSSEN MARIANNE 40.57%

Donderdag 29 april 2010

5e donderdag individueel, 1e zitting 2010.

1 13 MICHOLT ROOS 59.58%
2 10 DEGRAEVE MARIO 57.92%
3 2 GRYP PIERRE 57.50%
4 5 DESRUMAUX MICHEL 57.08%
6 VANHAUWAERT PAUL 57.08%
6 8 DECROOS PAUL 55.83%
7 9 DEKEYSER ANN 53.75%
12 COPMAN FERNAND 53.75%
9 15 DECLERCK FONS 53.33%
1 GUIDO HENS 53.33%
11 20 VERHAEGHE FELIX 50.00%
12 11 VANDENBULCKE JACQUELI 49.17%
19 HANSSENS JACQUELINE 49.17%
14 17 MUYSSEN JOS 47.92%
15 3 STAELENS PATRICK 47.08%
7 SIMOENS LIEVE 47.08%
17 22 BRUGGEMAN KAROLIN 46.67%
24 WATTEYNE ROLAND 46.67%
19 14 WELLENS DIRK 46.25%
20 21 GELDHOF ERIK 45.83%
21 23 CLAEYS GILBERT 45.00%
22 4 DEVROE SANDRA 43.75%
23 18 VANDAELE JACQUELINE 40.42%
24 16 CLYBOUW NOELLA 35.83%

Donderdag 22 april 2010

Noord-Zuid

1 3 CHOQUET PATRICK RYCKMAN GWENDOLINE 56.94%
2 11 DE PAUW HUBERT SCHELFHOUT MARC 55.32%
3 5 VANDIERENDONCK GEORGE COPMAN FERNAND 54.63%
4 7 DEGRAEVE MARIO VANHULLE ROEL 54.17%
5 15 VANHAUWAERT PAUL DEVROE SANDRA 51.16%
6 19 WENTEIN MARTINE CLYBOUW NOELLA 50.46%
7 13 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 49.07%
8 9 DEROO CHRISTIANE GELDHOF ERIC 44.21%
9 17 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 43.75%
10 1 BOSCH YVONNE HANSSENS JACQUELINE 40.28%

Oost-West
1 8 MISTIAEN LUC DELVINQUIERE PATRICK 60.88%
2 14 DECRAENE ETIENNE ALLIET JORIS 58.33%
3 20 MOSBEUX NORBERT VERSTRAETE KATHY 55.79%
4 10 VERHAEGHE FELIX MICHOLT ROOS 55.09%
5 12 DE GEYTER RUDY STAELENS PATRICK 51.39%
6 2 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 48.38%
7 18 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 47.69%
8 16 MONTEYNE ROBERT MINNE CARLO 44.21%
9 4 MORSA ANNE JANSSEN MARIANNE 42.59%
10 6 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 35.65%

Donderdag 15 april 2010

8e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 5 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 65.05%
2 3 VEREECKE GUST ALLIET JORIS 59.03%
3 15 DEGRAEVE MARIO DE VISSCHERE WILLEM 57.41%
4 9 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 55.32%
5 1 DE PAUW HUBERT DRIESEN HENRY 52.31%
6 25 CLYBOUW NOELLA KEIRSE MARLEEN 50.93%
7 11 DESRUMAUX MICHEL TALLOEN GEORGES 50.00%
8 23 CALLENS JOOST DENEVE MIEKE 48.84%
9 17 VANDENBERGHE WIM DE CORTE GUIDO 45.83%
10 13 VANHAUWAERT PAUL DEROO CHRISTIANE 44.44%
11 7 EVERAERT MAGDA BRUGGEMAN KAROLINE 43.98%
12 21 GERMEYS NORMA DEVROE SANDRA 39.35%
13 19 DECLERCK FONS STAELENS PATRICK 37.50%

Oost-West
1 16 SCHILTZ BART FONTAINE STAN 64.35%
2 18 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 56.02%
3 26 VERSTRAETE KATHY MOSBEUX NORBERT 53.94%
4 10 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 53.47%
5 6 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 52.08%
6 20 DE GEYTER RUDY DECRAENE ETIENNE 51.85%
7 14 VANDENBULCKE JACQUELI GELDHOF ERIC 48.38%
8 24 DEKEYSER ANN VANDEPUTTE CECILE 48.15%
9 4 SIMOENS LIEVE MISTIAEN LUC 47.92%
10 8 MORSA ANNE VERHAEGHE FELIX 43.98%
12 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 43.98%
12 2 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 43.06%
13 22 VANDENBUSSCHE WILLY DEBUSSCHERE HONORE 42.82%

Donderdag 8 april 2010

Noord-Zuid

1 23 RYCKMAN GWENDOLINE CHOQUET PATRICK 66.53%
2 11 DEGRAEVE MARIO SIMOENS LIEVE 58.27%
3 15 TALLOEN GEORGES DEKETELAERE ANDRE 56.68%
4 17 CLAEYS GILBERT DEVROE SANDRA 53.17%
5 9 HANSSENS JACQUELINE EVERAERT MAGDA 51.59%
6 21 DECLERCK FONS CLYBOUW NOELLA 50.86%
7 1 DE GEYTER RUDY STAELENS PATRICK 49.21%
8 13 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 46.56%
9 3 DESRUMAUX MICHEL OOGHE PHILIPPE 45.07%
10 19 MORSA ANNE MOSBEUX NORBERT 44.94%
11 5 VANHOORDE GILBERT JANSSEN MARIANNE 39.19%
12 7 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 37.43%

Oost-West
1 18 KEIRSE MARLEEN MICHOLT ROOS 60.82%
2 16 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 59.79%
3 6 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 54.20%
4 10 FONTAINE STAN GERMEYS NORMA 53.56%
5 20 MEULEMEESTER LUC DECRAENE ETIENNE 51.76%
6 12 ALLIET JORIS VERHEECKE GUST 51.44%
7 8 COPMAN FERNAND GILLIAERT MONIQUE 48.94%
8 22 DEROO CHRISTIANE DEMUNTER LUT 46.77%
9 2 MAREEL MARTIEN MEERT ANNY 43.50%
10 14 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 40.83%
11 4 VANDENBULCKE JACQUELI VANDEPUTTE CECILE 38.39%

Donderdag 1 april 2010

Noord-Zuid

1 3 MICHOLT ROOS WATTEYNE ROLAND 62.24%
2 1 VANDENBERGHE WIM MAREEL MARTIEN 57.05%
3 19 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 54.39%
4 15 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 54.25%
5 11 VANDENBUSSCHE WILLY JANSSEN MARIANNE 49.34%
5 MEULEMEESTER LUC KEIRSE MARLEEN 49.33%
7 7 GRYP PIERRE CASTELEYN GEERT 46.14%
8 9 VAN HAUWAERT PAUL HANSSENS JACQUELINE 45.97%
9 17 SIMOENS LIEVE KAROLINE BRUGGEMAN 41.87%
10 13 VANDAELE JACQUELINE MEERT ANNY 39.01%

Oost-West
1 10 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 60.70%
2 12 DESMIT ANNIE VANDENBULCKE JACQUELI 59.64%
3 6 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 58.15%
4 8 STAELENS PATRICK COPMAN FERNAND 53.64%
5 22 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 49.79%
6 4 DEVROE SANDRA LELIAERT ROGER 47.41%
7 14 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 46.37%
8 20 DECRAENE ETIENNE DECLERCK FONS 46.06%
9 16 FONTAINE STAN FRANCOIS DEMAECKER 45.19%
10 2 VERHAEGHE FELIX ERIKGELDHOF 43.15%
11 18 DEKEYSER ANN BOSCH YVONNE 41.32%

Donderdag 25 maart 2010

Noord-Zuid

1 1 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 63.66%
2 9 STAELENS PATRICK DE GEYTER RUDY 56.02%
3 7 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 54.86%
11 BRUGGEMAN KAROLINE DEGRAEVE MARIO 54.86%
19 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 54.86%
6 15 DECLERCK FONS VERPOORTEN JAAK 54.40%
7 13 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 53.47%
8 21 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 48.38%
9 5 JANSSEN MARIANNE MORSA ANNE 46.76%
10 23 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 42.13%
11 17 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 38.89%
12 3 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 31.71%

Oost-West
1 12 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 62.73%
2 8 DELVINQUIERE PATRICK OOGHE PHILIPPE 58.33%
3 4 MONTEYNE ROBERT MINNE CARLO 54.86%
4 6 FONTAINE STAN BUSSCHAERT MARTIN 54.17%
5 22 VANDENHEUVEL SIMONNE RAES FRANKY 53.47%
24 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 53.47%
7 2 DEVROE SANDRA VANHAUWERT PAUL 48.38%
8 16 COPMAN FERNAND MAREEL MARTIEN 47.69%
9 10 DEROO CHRISTIANE GELDHOF ERIC 43.98%
10 18 PRIEM DIDI DEBUSSCHERE HONORE 42.13%
11 20 MEERT ANNY DECRAENE ETIENNE 40.74%
12 14 VANDENBUSSCHE WILLY DE CORTE GUIDO 40.05%

Donderdag 18 maart 2010

7e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 1 RYCKMAN GWENDOLINE DEGRAEVE MARIO 58.80%
2 5 BOSCH YVONNE VANDENBULCKE JACQUELI 57.41%
3 17 MINNE CARLO LAMOTE MARTINE 53.94%
4 15 DEVROE SANDRA GRYP PIERRE 52.31%
5 7 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 49.54%
21 VERHAEGHE FELIX MORSA ANNE 49.54%
7 13 CASTELEYN GEERT MAREEL MARTIEN 49.31%
11 KEIRSE MARLEEN CLYBOUW NOELLA 49.31%
9 3 MONTEYNE ROBERT VANDAELE JACQUELINE 44.21%
10 9 MEERT ANNY DEROO CHRISTIANE 43.98%
11 19 SIMOENS LIEVE MISTIAEN LUC 41.67%

Oost-West
1 16 DEMAECKER FRANCOIS FONTAINE STAN 65.28%
2 12 DECLERCK FONS STAELENS PATRICK 55.79%
3 14 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 53.70%
4 6 DESRUMAUX MICHEL TALLOEN GEORGES 53.01%
5 18 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 51.39%
6 10 DECRAENE ETIENNE DE GEYTER RUDY 50.93%
7 2 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 49.31%
8 20 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 48.61%
9 4 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 46.30%
10 8 VANDENBERGHE WIM VANHAUWAERT PAUL 38.89%
11 22 BRUGGEMAN KAROLINE GILLIAERT MONIQUE 36.81%

Donderdag 11 maart 2010

Noord-Zuid

1 11 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 61.54%
2 7 DEMUNTER LUT VANDENBUSSCHE WILLY 55.03%
3 23 SALENS KATRIEN DEGRAEVE MARIO 54.46%
4 19 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 53.14%
5 17 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 52.65%
6 3 PRIEM DIDI MINNE CARLO 52.31%
7 21 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 52.02%
8 13 DECLERCK FONS CLYBOUW NOELLA 51.26%
9 9 GILLIAERT MONIQUE COPMAN FERNAND 51.06%
10 15 MAREEL MARTIEN GRYP PIERRE 42.20%
11 5 MONTEYNE ROBERT WATTEYNE ROLAND 38.76%
12 1 BOSCH YVONNE VANDEPUTTE CECILE 36.77%

Oost-West
1 6 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 56.11%
2 4 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 55.76%
3 16 DELVINQUIERE PATRICK VERSTRAETE KATHY 55.56%
4 22 SIMOENS LIEVE BRUGGEMAN KAROLINE 51.70%
5 2 CLAEYS ASTRIDA VANDIERENDONCK GEORGE 49.65%
6 12 MISTIAEN LUC VANHAUWAERT PAUL 49.12%
7 14 JANSSEN MARIANNE VANHOORDE GILBERT 49.00%
8 10 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 48.12%
9 18 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 46.38%
10 8 DEKEYSER ANN DEVROE SANDRA 45.24%
11 20 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 43.36%

Donderdag 4 maart 2010

Noord-Zuid

1 3 FONTAINE STAN SCHILTZ BART 56.48%
2 5 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 56.02%
19 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 56.02%
4 17 MAREEL MARTIEN BUFFEL DANIEL 53.01%
5 11 CASTELEYN GEERT VANDAELE JACQUELINE 49.31%
6 7 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 48.61%
7 13 MEERT ANNY GRYP PIERRE 47.22%
8 9 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 46.99%
9 1 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 46.30%
10 21 MICHOLT ROOS MONTEYNE ROBERT 46.06%
11 15 HANSSENS JACQUELINE VANHAUWAERT PAUL 43.98%

Oost-West
1 2 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 62.50%
2 18 MEULEMEESTER LUC DEROO CHRISTIANE 58.56%
3 12 KEMEL Noel DEGRAEVE MARIO 55.09%
4 22 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 50.69%
5 16 DEMAECKER FRANCOIS DE CORTE GUIDO 50.00%
6 4 VANDEPUTTE CECILE KEIRSE MARLEEN 49.54%
7 8 CLYBOUW NOELLA GILLIAERT MONIQUE 49.07%
8 20 CLAEYS GILBERT WILLEM HUGO 46.06%
9 10 DEVROE SANDRA LELIAERT ROGER 44.44%
10 6 DECRAENE ETIENNE ALLIET JORIS 43.29%
11 14 CALLENS JOOST DENEVE MIEKE 40.74%

Donderdag 25 februari 2010

Noord-Zuid

1 3 VANHAUWAERT PAUL FONTAINE STAN 59.72%
2 13 MINNE CARLO MONTEYNE ROBERT 56.25%
3 7 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 56.02%
4 19 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 55.09%
5 9 VANHULLE ROEL DECLERCK FONS 52.78%
6 17 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 47.69%
7 5 DEKEYSER ANN BOSCH YVONNE 47.45%
8 1 MOSBEUX NORBERT CLYBOUW NOELLA 46.99%
9 21 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 44.68%
10 11 MORSA ANNE JANSSEN MARIANNE 43.75%
11 15 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 39.58%

Oost-West
1 6 DEGRAEVE MARIO DELVINQUIERE PATRICK 59.72%
2 22 DE DECKERE ANDRE GELDHOF ERIC 58.33%
3 16 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 55.09%
4 20 STAELENS PATRICK DE GEYTER RUDY 53.01%
5 10 MAREEL MARTIEN COPMAN FERNAND 49.77%
2 MEERT ANNY DECRAENE ETIENNE 49.77%
7 8 ALLIET JORIS VEREECKE GUST 49.31%
8 4 RYCKMAN GWENDOLINE TROQUAY PIERRE 49.07%
9 18 CLAEYS ASTRIDA HANSSENS JACQUELINE 45.83%
10 12 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 42.13%
11 14 VANDEPUTTE FRANCOISE DEROO CHRISTIANE 37.96%

Donderdag 18 februari 2010

6e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 19 RYCKMAN GWENDOLINE TROQUAY PIERRE 61.89%
2 5 DRIESEN HENRY DE PAUW HUBERT 60.71%
3 1 FONTAINE STAN SCHILTZ BART 54.46%
4 23 STAELENS PATRICK DECLERCK FONS 54.20%
5 9 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 50.14%
6 11 BOSCH YVONNE VANDENBULCKE JACQUELI 49.94%
7 15 DE SCHRIJVER HERMAN WENTEIN MARTINE 48.23%
8 13 DEGRYSE MAURITS SCHELFHOUT MARC 47.31%
9 3 DE VISSCHERE ERIC VANDENBERGHE WIM 44.79%
10 7 VERHAEGHE FELIX MORSA ANNE 44.27%
11 21 MEERT ANNY DEROO CHRISTIANE 43.03%
12 17 ERIK GELDHOF ANDRE DEDECKER 41.03%

Oost-West
1 2 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 59.38%
2 4 GRYP PIERRE DEKEYSER ANN 55.60%
3 22 DE GEYTER RUDY DECRAENE ETIENNE 55.35%
4 12 MICHOLT ROOS ROBERT MONTEYNE 55.08%
5 24 MISTIAEN LUC SIMOENS LIEVE 53.68%
6 14 DESRUMAUX MICHEL TALLOEN GEORGES 50.69%
7 20 HANSSENS JACQUELINE VANDEPUTTE FRANCOISE 49.71%
8 8 CLYBOUW NOELLA KEIRSE MARLEEN 49.54%
9 26 VERSTRAETE KATHY MOSBEUX NORBERT 48.50%
10 6 GERMEYS NORMA DEVROE SANDRA 47.17%
11 16 EVERAERT MAGDA KAROLINE BRUGGEMAN 45.02%
12 18 COPMAN FERNAND VANHOORDE GILBERT 43.87%
13 10 PAUL VAN HAUWAERT MAREEL MARTIEN 37.93%

Donderdag 11 februari 2010

Noord-Zuid

1 17 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 58.17%
2 3 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 57.47%
3 7 SALENS KATRIEN DEGRAEVE MARIO 55.50%
4 5 PRIEM DIDI MINNE CARLO 54.03%
5 9 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 52.32%
6 15 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 50.97%
7 11 GERMEYS NORMA VANHAUWAERT PAUL 48.88%
8 19 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 46.97%
9 1 VANDENBULCKE JACQUELI MAREEL MARTIEN 42.92%
10 13 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 32.77%

Oost-West
1 2 GRYP PIERRE MUYSSEN JOS 62.10%
2 14 MEULEMEESTER LUC DECRAENE ETIENNE 60.35%
3 10 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 58.30%
4 4 HANSSENS JACQUELINE EVERAERT MAGDA 53.90%
5 12 DEVROE SANDRA DEKEYSER ANN 50.66%
6 16 BOSCH YVONNE ALLIET JORIS 48.48%
7 8 DELVINQUIERE PATRICK VERSTRAETE KATHY 48.41%
8 6 COPMAN FERNAND GILLIAERT MONIQUE 47.92%
9 20 BRUGGEMAN KAROLINE SIMOENS LIEVE 43.15%
10 18 DECLERCK FONS CLYBOUW NOELLA 40.27%
11 22 MOSBEUX NORBERT MORSA ANNE 36.38%

Donderdag 4 februari 2010

Noord-Zuid

1 7 FONTAINE STAN SCHILTZ BART 58.33%
2 21 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 54.63%
3 15 RYCKMAN GWENDOLINE TROQUAY PIERRE 53.94%
4 1 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 53.24%
5 11 DEVROE SANDRA GILLIAERT MONIQUE 52.78%
6 5 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 50.46%
7 13 CLAEYS ASTRIDA VANDIERENDONCK GEORGE 50.00%
8 19 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 48.15%
9 9 MISTIAEN LUC DE SCHILDER JAN 47.69%
10 25 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 47.45%
11 3 MICHOLT ROOS THOEN FRANS 46.53%
12 17 HANSSENS JACQUELINE VANHAUWAERT PAUL 46.30%
13 23 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 40.51%

Oost-West
1 16 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 58.33%
2 24 VEREECKE GUST ALLIET JORIS 57.64%
3 14 GERMEYS NORMA DEGRAEVE MARIO 56.48%
4 18 CASTELEYN GEERT VANDENBULCKE JACQUELI 55.56%
5 26 LELIAERT ROGER MAREEL MARTIEN 53.47%
6 2 VANDAELE JACQUELINE MEERT ANNY 52.78%
7 12 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 49.07%
8 10 DECRAENE ETIENNE DECLERCK FONS 47.92%
9 6 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 46.30%
10 4 BRUGGEMAN KAROLINE SIMOENS LIEVE 44.68%
11 20 VANDEPUTTE CECILE KEIRSE MARLEEN 44.21%
12 22 WILLEM HUGO CLAEYS GILBERT 42.36%
13 8 COPMAN FERNAND STAELENS PATRICK 41.20%

Donderdag 28 januari 2010

ECATS BRIDGE CHARITY tornooi tvv UNICEF. Dank zij de talrijke opkomst kunnen we 250 overschrijven naar het kinderfonds van de Verenigde Naties. Meer weten? Klik hier om de site van ecatsbridge te bezoeken.
Noord-Zuid

1 19 DEMAECKER FRANCOIS FONTAINE STAN 65.71%
2 5 GERMEYS NORMA DINGENS JEAN PAUL 65.48%
3 3 DELVINQUIERE PATRICK CALLENS JOOST 61.67%
4 10 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 58.45%
5 13 DE SCHRIJVER HERMAN DE SCHRIJVER LUC 58.33%
6 32 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 56.79%
7 9 BRUGGEMAN KAROLINE DEGRAEVE MARIO 55.71%
8 8 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 55.48%
9 21 COPMAN FERNAND MAREEL MARTIEN 54.40%
25 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 54.40%
11 33 SALENS KATRIEN MINJAUW ELS 54.29%
12 34 DE CABOOTER KURT OOGHE PHILIPPE 53.69%
13 31 WENTEIN MARTINE SAVELS RITA 52.86%
14 17 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 51.43%
15 23 MINNE CARLO MONTEYNE ROBERT 50.36%
16 16 DE PAUW HUBERT SCHELFHOUT MARC 50.24%
17 27 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 50.00%
18 29 BAILLEUL DOROTHY WILLEM HUGO 49.40%
19 2 MEERT ANNY DECRAENE ETIENNE 48.93%
15 VANHAUWAERT PAUL DEVROE SANDRA 48.93%
21 1 POPPE CHRISTIANNE VAN DRIESSCHE CHRIS 48.81%
22 22 DECLERCK FONS VANHULLE ROEL 48.57%
23 7 VANDENBUSSCHE CARLO TAILLIEU HERMAN 47.02%
24 12 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 46.43%
25 24 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 46.19%
26 11 VEREECKE GUST VANDEPUTTE FRANCOISE 45.95%
27 6 STAELENS PATRICK DE GEYTER RUDY 44.17%
28 30 VAN MEULEBROECK DANIE SMETS WILLY 42.98%
29 14 CLAEYS ASTRIDA HANSSENS JACQUELINE 41.79%
30 26 MORSA ANNE JANSSEN MARIANNE 41.43%
31 18 CLAEYSSENS F LENDERS MARIE JOSEE 38.93%
32 4 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 38.57%
33 20 CLAEYSSENS PHILIP DEBREE ROGER 38.10%
34 28 DEROO CHRISTIANE DE SCHILDER JAN 34.52%

Donderdag 21 januari 2010

5e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 3 WATTEYNE ROLAND MONTEYNE ROBERT 60.93%
2 7 FONTAINE STAN SCHILTZ BART 57.38%
3 15 CLYBOUW NOELLA KEIRSE MARLEEN 54.35%
4 9 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 51.70%
5 17 DE GEYTER RUDY DECRAENE ETIENNE 51.44%
6 13 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 51.26%
7 1 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 51.06%
8 11 DESRUMAUX MICHEL TALLOEN GEORGES 47.77%
9 23 MAREEL MARTIEN ALLIET JORIS 47.12%
10 21 VANDENBUSSCHE WILLY DEBUSSCHERE HONORE 46.77%
11 19 VANHAUWAERT PAUL DEKEYSER ANN 45.27%
12 5 DEVROE SANDRA GERMEYS NORMA 43.86%
13 25 VAN EEGHEM TINE CASTELEYN GEERT 41.09%

Oost-West
1 26 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 65.87%
2 16 RYCKMAN GWENDOLINE DEGRAEVE MARIO 59.85%
3 6 DE VISSCHERE ERIC BUFFEL DANIEL 54.91%
4 24 STAELENS PATRICK DECLERCK FONS 54.14%
5 8 VANDEPUTTE FRANCOISE HANSSENS JACQUELINE 51.72%
6 28 MEERT ANNY DEROO CHRISTIANE 50.40%
7 20 MORSA ANNE VERHAEGHE FELIX 49.97%
8 18 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 49.79%
9 22 BOSCH YVONNE VANDENBULCKE JACQUELI 46.26%
10 2 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 45.94%
11 10 SIMOENS LIEVE MISTIAEN LUC 45.50%
12 14 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 44.05%
13 12 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 42.36%
14 4 CLAEYS ASTRIDA VANDIERENDONCK GEORGE 39.58%

Donderdag 14 januari 2010

Noord-Zuid

1 3 MONTEYNE ROBERT WATTEYNE ROLAND 63.89%
2 7 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 61.57%
3 11 MEERT ANNY MAREEL MARTIEN 58.56%
4 25 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 53.24%
5 17 DEGRAEVE MARIO VAN DEN BLIEK NOELLA 52.78%
6 19 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 49.77%
13 DEVROE SANDRA DEKEYSER ANN 49.77%
8 21 MORSA ANNE MOSBEUX NORBERT 49.31%
9 9 BOSCH YVONNE VANDEPUTTE CECILE 46.53%
10 1 VANHOORDE GILBERT JANSSEN MARIANNE 43.52%
11 23 SIMOENS LIEVE BRUGGEMAN KAROLINE 43.29%
12 15 VANHAUWAERT PAUL HANSSENS JAQUELINE 40.97%
13 5 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 36.81%

Oost-West
1 26 DESRUMAUX MICHEL FONTAINE STAN 68.52%
2 18 MISTIAEN LUC DELVINQUIERE PATRICK 66.90%
3 22 VANDENBULCKE JACQUELI STANDAERT MILOU 52.55%
4 10 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 52.31%
5 20 DECLERCK FONS CLYBOUW NOELLA 50.69%
6 4 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 49.77%
7 24 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 48.38%
8 16 COPMAN FERNAND GILLIAERT MONIQUE 45.83%
2 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 45.83%
10 12 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 44.91%
11 8 PRIEM DIDI MINNE CARLO 43.98%
12 14 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 40.74%
13 6 DEMUNTER LUT VANDENBUSSCHE WILLY 39.58%

Donderdag 7 januari 2010

Noord-Zuid

1 11 DE CABOOTER KURT DE SCHRIJVER LUC 67.64%
2 3 DEVROE SANDRA DEGRAEVE MARIO 57.64%
3 19 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 56.84%
4 7 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 56.48%
5 25 VANHOORDE GILBERT DE CORTE GUIDO 55.38%
6 17 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 54.69%
7 9 STAELENS PATRICK DEROO CHRISTIANE 53.96%
8 15 GRYP PIERRE CASTELEYN GEERT 50.17%
9 5 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 49.22%
10 1 VANDEPUTTE CECILE KEIRSE MARLEEN 47.40%
11 21 JANSSEN MARIANNE VANDENBUSSCHE WILLY 42.36%
12 27 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 38.57%
13 23 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 34.31%
14 13 CLAEYS ASTRIDA VANDIERENDONCK GEORGE 34.15%

Oost-West
1 16 FONTAINE STAN SCHILTZ BART 61.43%
2 24 CLAEYS GILBERT WILLEM HUGO 53.94%
3 10 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 53.82%
4 22 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 51.91%
5 8 MEERT ANNY VANDAELE JACQUELINE 51.48%
6 18 MEULEMEESTER LUC DE SCHILDER JAN 51.10%
7 2 SIMOENS LIEVE BRUGGEMAN KAROLINE 50.38%
8 4 DECLERCK FONS DECRAENE ETIENNE 49.86%
9 20 DEMUNTER LUT GILLIAERT MONIQUE 49.10%
10 12 MICHOLT ROOS WATTEYNE ROLAND 49.07%
11 26 VANDENBULCKE JACQUELI STANDAERT MILOU 45.66%
12 14 DE GEYTER RUDY LELIAERT ROGER 41.75%
13 6 REISMIRANDA MAREEL MARTIEN 40.51%

Woensdag 30 december 2009

(Omdat we op oudjaarsavond niet veel spelers rond de bridgetafel krijgen, hebben we op woensdagavond gespeeld.)

1 3 DEGRAEVE MARIO WATTEYNE ROLAND 64.81%
2 6 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 56.02%
3 7 SIMOENS LIEVE MISTIAEN LUC 54.63%
4 5 LAMOTE PAUL VANDENBUSSCHE MIEKE 51.39%
5 4 DECLERCK FONS DECRAENE ETIENNE 48.15%
6 2 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 46.76%
1 DE CORTE GUIDO VANDENBERGHE WIM 46.76%
8 10 DEVROE SANDRA VANHAUWAERT PAUL 44.91%
9 8 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 43.98%
10 9 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 42.59%

Donderdag 17 december 2009

4e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 15 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 63.34%
2 7 DE VISSCHERE WILLEM DEGRAEVE MARIO 59.42%
3 13 VANDENBERGHE WIM DE CORTE GUIDO 55.36%
4 3 DEVROE SANDRA VANHAUWAERT PAUL 51.59%
5 9 DECRAENE ETIENNE DE GEYTER RUDY 50.62%
6 1 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 45.29%
7 11 CASTELEYN GEERT VAN EEGHEM TINE 37.90%
8 5 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 36.51%

Oost-West
1 2 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 63.94%
2 10 FONTAINE STAN BUSSCHAERT MARTIN 61.81%
3 16 MUYSSEN JOS VANDAELE JACQUELINE 50.40%
4 14 EVERAERT MAGDA BRUGGEMAN KAROLINE 48.71%
5 8 DE VISSCHERE ERIC BUFFEL DANIEL 48.56%
6 4 GILLIAERT MONIQUE MISTIAEN LUC 44.74%
7 6 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 41.67%
8 12 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 39.88%

Donderdag 10 december 2009

Noord-Zuid

1 3 SALENS KATRIEN DEGRAEVE MARIO 71.30%
2 5 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 55.32%
3 9 DEKEYSER ANN DEVROE SANDRA 54.86%
4 13 CLYBOUW NOELLA BRUGGEMAN KAROLINE 51.85%
5 1 DESRUMAUX MICHEL OOGHE PHILIPPE 50.93%
17 JANSSEN MARIANNE VANHOORDE GILBERT 50.93%
7 11 GERMEYS NORMA VANHAUWAERT PAUL 46.99%
8 15 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 44.91%
9 21 CASTELEYN GEERT VAN EEGHEM TINE 41.20%
10 19 EVERAERT MAGDA HANSSENS JACQUELINE 40.97%
11 7 VANDEPUTTE CECILE BOSCH YVONNE 40.74%

Oost-West
1 22 VANDENBERGHE WIM DE CORTE GUIDO 59.26%
2 6 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 58.56%
3 14 TROQUAY PIERRE RYCKMAN GWENDOLINE 53.24%
4 8 VANDENBUSSCHE WILLY DEMUNTER LUT 53.01%
5 2 MEERT ANNY MAREEL MARTIEN 52.78%
6 18 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 52.55%
7 16 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 48.38%
8 10 MINNE CARLO VERSTRAETE KATHY 47.45%
9 12 KEIRSE MARLEEN MICHOLT ROOS 42.13%
10 4 MORSA ANNE MOSBEUX NORBERT 41.44%
11 20 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 41.20%

Donderdag 26 november 2009

Noord-Zuid

1 21 MEERT ANNY VANDENBERGHE WIM 62.17%
2 11 BRUGGEMAN KAROLINE DEGRAEVE MARIO 61.14%
3 15 RYCKMAN GWENDOLINE TROQUAY PIERRE 59.85%
4 1 MINNE CARLO VANHAUWAERT PAUL 58.27%
5 7 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 56.47%
6 17 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 56.22%
7 3 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 52.94%
8 5 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 42.53%
9 9 CLAEYS ASTRIDA HANSSENS JACQUELINE 39.45%
10 13 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 33.30%
11 19 VANDENBULCKE JACQUELI REISMIRANDA 26.49%

Oost-West
1 14 COPMAN FERNAND MAREEL MARTIEN 60.29%
2 16 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 55.47%
3 18 DE CORTE GUIDO VANDENBUSSCHE WILLY 55.41%
4 20 STAELENS PATRICK DE GEYTER RUDY 52.91%
5 4 DEVROE SANDRA DE VISSCHERE WILLEM 51.50%
6 8 MORSA ANNE JANSSEN MARIANNE 47.91%
7 10 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 47.56%
8 6 DECRAENE ETIENNE BUFFEL DANIEL 45.88%
9 12 STROO DANIEL VEREECKE GUST 42.03%
10 2 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 41.03%

Donderdag 19 november 2009

3e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 7 FONTAINE STAN BUSSCHAERT MARTIN 60.79%
2 3 VANDENBUSSCHE PIET VANHAUWAERT PAUL 57.75%
3 13 MEERT ANNY BUFFEL DANIEL 56.34%
4 11 WATTEYNE ROLAND MONTEYNE ROBERT 55.02%
5 5 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 52.34%
6 21 MISTIAEN LUC SIMOENS LIEVE 49.59%
7 9 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 47.60%
8 17 KEIRSE MARLEEN CLYBOUW NOELLA 47.54%
9 1 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 46.90%
10 19 STAELENS PATRICK DECLERCK FONS 45.20%
11 23 EVERAERT MAGDA BRUGGEMAN KAROLINE 43.03%
12 15 DEBUSSCHERE HONORE VANDENBUSSCHE WILLY 37.70%

Oost-West
1 16 GERMEYS NORMA DEVROE SANDRA 56.97%
2 10 RYCKMAN GWENDOLINE DEGRAEVE MARIO 56.63%
3 14 DECRAENE ETIENNE DE GEYTER RUDY 54.43%
4 20 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 53.61%
5 12 MINNE CARLO DELVINQUIERE PATRICK 53.10%
6 8 VANDEPUTTE FRANCOISE HANSSENS JACQUELINE 53.01%
7 4 VANDEPUTTE CECILE DEKEYSER ANN 51.65%
8 18 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 50.67%
9 24 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 47.69%
10 2 BOSCH YVONNE VANDENBULCKE JACQUELI 45.05%
11 22 MAREEL MARTIEN REISMIRANDA D 40.71%
12 6 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 37.01%

Donderdag 12 november 2009

Noord-Zuid

1 11 SALENS KATRIEN DEGRAEVE MARIO 61.79%
2 15 COPMAN FERNAND VANHOORDE GILBERT 57.91%
3 5 MINNE CARLO DELVINQUIERE PATRICK 53.38%
4 13 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 52.50%
5 19 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 51.94%
6 21 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 51.70%
7 17 GRYP PIERRE VANDAELE JACQUELINE 50.79%
8 7 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 49.59%
9 3 DEKEYSER ANN DEVROE SANDRA 47.09%
25 DECLERCK FONS CLYBOUW NOELLA 47.09%
11 9 OOGHE PHILIPPE DESRUMAUX MICHEL 44.71%
12 23 DEMUNTER LUT VANDENBUSSCHE WILLY 44.59%
13 1 VANNIEUWENBURG CARINE CLAEYS ASTRIDA 36.92%

Oost-West
1 22 DE SCHRIJVER LUC DE CABOOTER KURT 67.72%
2 18 RYCKMAN GWENDOLINE TROQUAY PIERRE 62.11%
3 14 MEERT ANNY MAREEL MARTIEN 58.17%
4 16 MISTIAEN LUC BRUGGEMAN KAROLINE 54.50%
5 10 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 54.00%
6 24 SIMOENS LIEVE DEROO CHRISTIANE 51.91%
7 28 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 50.79%
8 20 WILLEM HUGO STAELENS PATRICK 49.54%
9 8 GERMEYS NORMA VANHAUWERT PAUL 47.55%
10 12 DE GEYTER RUDY DE SCHILDER JAN 46.21%
11 2 VANDEPUTTE FRANCOISE VERHEECKE GUST 45.53%
12 4 EVERAERT MAGDA HANSSENS JACQUELINE 43.55%
13 6 VANDEPUTTE CECILE BOSCH YVONNE 38.95%
14 26 MORSA ANNE MOSBEUX NORBERT 30.13%

Donderdag 5 november 2009

Noord-Zuid

1 9 DECRAENE ETIENNE DECLERCK FONS 56.94%
2 21 KEIRSE MARLEEN VANDEPUTTE CECILE 56.71%
3 7 DESRUMAUX MICHEL ALLIET JORIS 54.86%
4 15 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 53.94%
5 17 VAN UYTSEL MONIQUE DUBOIS C 53.70%
6 5 DEGRAEVE MARIO GERMEYS NORMA 53.01%
7 11 CLAEYS GILBERT MAREEL MARTIEN 51.62%
8 3 DE GEYTER RUDY LELIAERT ROGER 48.61%
9 1 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 48.15%
10 19 VANHOORDE GILBERT DE CORTE GUIDO 43.06%
11 13 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 29.40%

Oost-West
1 12 DEMEY NOEL VANDENBERGHE WIM 65.28%
2 8 MICHOLT ROOS WATTEYNE ROLAND 62.73%
3 14 DE VISSCHERE WILLEM DE SCHRIJVER HERMAN 55.79%
4 4 COPMAN FERNAND STAELENS PATRICK 53.24%
5 2 MEERT ANNY VANDAELE JACQUELINE 52.78%
20 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 52.78%
7 16 HANSSENS JACQUELINE VANHAUWAERT PAUL 45.14%
8 10 DE SCHILDER JAN DEVROE SANDRA 42.13%
9 6 DEKEYSER ANN BOSCH YVONNE 41.67%
10 18 SIMOENS LIEVE BRUGGEMAN KAROLINE 41.20%
11 22 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 37.27%

Donderdag 29 oktober 2009

5e donderdag individueel, 4e zitting 2009.

1 10 DEGRAEVE MARIO 65.63%
7 11 CASTELEYN GEERT 64.32%
12 14 SIMOENS LIEVE 60.42%
6 18 GELDHOF ERIC 59.11%
9 17 DECLERCK FONS 57.81%
20 BUFFEL DANIEL 57.81%
14 4 BOSCH YVONNE 56.51%
16 7 BRUGGEMAN KAROLINE 53.91%
13 3 KEIRSE MARLEEN 53.91%
11 13 COPMAN FERNAND 53.91%
3 15 DEKEYSER ANN 48.70%
2 5 MICHOLT ROOS 48.70%
4 19 MUYSSEN JOS 47.40%
18 16 CLYBOUW NOELLA 46.09%
20 1 STAELENS PATRICK 44.79%
5 2 CLAEYS GILBERT 40.89%
19 8 MEERT ANNY 35.68%
17 12 DECRAENE ETIENNE 35.68%
15 9 VANDENBERGHE WIM 34.38%
8 6 VERHAEGHE FELIX 34.38%

Donderdag 22 oktober 2009

Noord-Zuid

1 11 DEGRAEVE MARIO DE VISSCHERE WILLEM 61.28%
2 5 STAELENS PATRICK DE GEYTER RUDY 59.72%
3 13 MONTEYNE ROBERT MINNE CARLO 56.98%
4 15 COPMAN FERNAND CASTELEYN GEERT 55.95%
5 1 ROGIEST CHANTAL SALENS KATRIEN 53.44%
6 21 DEKEYSER ANN BOSCH YVONNE 50.03%
7 7 WILLEM HUGO LENDERS 48.64%
8 23 DEMUNTER LUT VANHOORDE GILBERT 45.30%
9 17 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 45.24%
10 9 DECLERCK FONS VANHULLE ROEL 43.92%
11 19 CLYBOUW NOELLA MOSBEUX NORBERT 43.52%
12 3 VANDAELE JACQUELINE HANSSENS JACQUELINE 36.90%

Oost-West
1 12 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 64.37%
2 10 DEVROE SANDRA VANHAUWAERT PAUL 61.88%
3 4 BAILLEUL DOROTHY VAN LANCKERE LINDA 54.38%
4 14 POPPE CHRISTIANNE VAN DRIESSCHE CHRIS 52.70%
5 20 VANDEPUTTE CECILE VANDENBULCKE JACQUELI 50.91%
6 2 SIMOENS LIEVE DE SCHILDER JAN 50.00%
7 6 KEIRSE MARLEEN MEULEMEESTER LUC 47.35%
8 16 MICHOLT ROOS VERHAEGHE FELIX 46.56%
9 8 VANDEPUTTE FRANCOISE DE LOOF JAN 44.44%
10 18 CLAEYSSENS PHILIP DEBREE ROGER 39.68%
11 22 CLAEYS ASTRIDA VANDIERENDONCK GEORGE 37.71%

Donderdag 15 oktober 2009

2e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 9 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 62.60%
2 7 RYCKMAN GWENDOLINE DEGRAEVE MARIO 58.67%
3 15 DEKEYSER ANN VANDEPUTTE CECILE 56.32%
4 1 VANDEPUTTE FRANCOISE HANSSENS JACQUELINE 54.07%
5 3 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 53.09%
6 17 MONTEYNE ROBERT WATTEYNE ROLAND 51.19%
7 21 MICHOLT ROOS MEULEMEESTER LUC 45.17%
8 11 GERMEYS NORMA DEVROE SANDRA 42.26%
9 5 ALLIET JORIS DECRAENE ETIENNE 42.16%
10 19 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 41.80%
11 13 SIMOENS LIEVE MISTIAEN LUC 41.20%

Oost-West
1 18 STROO DANIEL MUYSSEN JOS 57.55%
2 14 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 57.17%
3 16 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 56.17%
4 2 DESRUMAUX MICHEL TALLOEN GEORGES 54.29%
5 20 STAELENS PATRICK DECLERCK FONS 50.94%
6 6 NACHTERGAELE JO MAREEL MARTIEN 45.56%
7 10 VANHAUWAERT PAUL SLABBINCK MAGDA 45.03%
8 12 CLAEYS ASTRIDA VANDIERENDONCK GEORGE 44.94%
9 4 KEIRSE MARLEEN CLYBOUW NOELLA 44.50%
10 8 VANDENBULCKE JACQUELI BOSCH YVONNE 43.83%

Donderdag 8 oktober 2009

Noord-Zuid

1 23 DE SCHRIJVER HERMAN LAMOTE MARTINE 61.20%
2 3 RYCKMAN GWENDOLINE TROQUAY PIERRE 57.82%
3 21 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 57.26%
4 1 DELVINQUIERE PATRICK VERSTRAETE KATHY 55.70%
5 5 EVERAERT MAGDA HANSSENS JACQUELINE 53.26%
6 13 DEGRAEVE MARIO SALENS KATRIEN 51.70%
27 DE CORTE GUIDO FRANCOIS DEMAECKER 51.70%
8 17 CLYBOUW NOELLA DECLERCK FONS 49.18%
9 25 VANDENBUSSCHE MIEKE VANDENBUSSCHE PIET 48.85%
10 15 VANDEPUTTE CECILE BOSCH YVONNE 48.74%
11 11 DE SCHILDER JAN MINNE CARLO 45.65%
12 7 DECRAENE ETIENNE MEULEMEESTER LUC 44.15%
13 19 SIMOENS LIEVE KAROLINE BRUGGEMAN 39.39%
14 9 CASTELEYN GEERT HILDE DHULSTER 35.39%

Oost-West
1 4 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 59.66%
2 22 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 57.55%
3 20 VANDENBULCKE JACQUELI VANDAELE JACQUELINE 56.12%
4 6 PAUL VAN HAUWAERT GERMEYS NORMA 55.00%
2 BUFFEL DANIEL TAILLIEU HERMAN 54.99%
6 24 VANHOORDE GILBERT JANSSEN MARIANNE 51.75%
7 18 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 50.47%
8 8 DEKEYSER ANN DEVROE SANDRA 49.37%
9 14 MICHOLT ROOS KEIRSE MARLEEN 48.79%
10 MARTIN BUSSCHAERT FONTAINE STAN 48.79%
11 28 VANDENBUSSCHE WILLY DEMUNTER LUT 48.28%
12 30 MEERT ANNY MAREEL MARTIEN 46.63%
13 12 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 42.16%
14 26 MORSA ANNE MOSBEUX NORBERT 41.95%
15 16 COPMAN FERNAND COOL HENRI 38.16%

Donderdag 1 oktober 2009

Noord-Zuid

1 9 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 62.99%
2 13 VANDEPUTTE CECILE KEIRSE MARLEEN 54.50%
3 5 DEGRAEVE MARIO HANSSENS JACQUELINE 54.00%
4 19 MEERT ANNY VANDAELE JACQUELINE 51.06%
5 17 CLAEYS GILBERT WILLEM HUGO 49.91%
6 1 MICHOLT ROOS WATTEYNE ROLAND 48.77%
7 3 COPMAN FERNAND STAELENS PATRICK 47.68%
8 15 DEROO CHRISTIANE DEVROE SANDRA 47.65%
9 7 DE SCHILDER JAN EVERAERT MAGDA 45.21%
10 11 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 38.24%

Oost-West
1 20 DE SCHRIJVER LUC DECABOOTER KURT 68.58%
2 2 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 60.98%
3 14 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 60.85%
4 12 DESMIT ANNIE VANDENBULCKE JACQUELI 58.76%
5 18 DEMUNTER LUT GILLIAERT MONIQUE 51.62%
6 4 VANHOORDE GILBERT MAREEL MARTIEN 50.36%
7 6 CLAEYS ASTRIDA DEKEYSER ANN 44.08%
8 10 MISTIAEN LUC PAUL VAN HAUWAERT 42.49%
9 22 JANSSEN MARIANNE VANDENBUSSCHE WILLY 39.52%
10 8 VERHAEGHE FELIX ERIK GELDHOF 35.71%
11 16 HILDE DHUSLTER CASTELEYN GEERT 35.48%

Donderdag 24 september 2009

Noord-Zuid

1 15 DELVINQUIERE PATRICK MINNE CARLO 63.42%
2 11 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 55.82%
3 7 CASTELEYN GEERT VAN EEGHEM TINE 49.34%
4 3 VERHAEGHE FELIX MICHOLT ROOS 48.72%
5 1 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 48.62%
6 13 VANDENBULCKE JACQUELI VANDEPUTTE CECILE 45.15%
7 9 MORSA ANNE JANSSEN MARIANNE 38.93%

Oost-West
1 4 DEGRAEVE MARIO BRUGGEMAN KAROLINE 59.64%
2 2 VANHAUWAERT PAUL DEVROE SANDRA 53.99%
3 14 MEERT ANNY DECRAENE ETIENNE 49.94%
4 6 DE GEYTER RUDY STAELENS PATRICK 49.88%
5 10 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 47.08%
6 16 MAREEL MARTIEN COPMAN FERNAND 47.02%
7 8 HANSSENS JACQUELINE CLAEYS ASTRIDA 46.07%
8 12 MEULEMEESTER LUC KEIRSE MARLEEN 44.76%

Donderdag 17 september 2009

1e zitting Carlo Minne tornooi (regelmatigheidscriterium, iedere 3e donderdag van september tot juni).
Noord-Zuid

1 17 SIMOENS LIEVE WENTEIN MARTINE 60.29%
2 3 DEGRAEVE MARIO RYCKMAN GWENDOLINE 58.91%
3 5 GERMEYS NORMA DEVROE SANDRA 58.41%
4 1 KEIRSE MARLEEN MICHOLT ROOS 56.50%
5 11 BRUGGEMAN KAROLINE EVERAERT MAGDA 54.79%
6 9 DESRUMAUX MICHEL TALLOEN GEORGES 53.85%
7 7 DE SCHILDER JAN HANSSENS JACQUELINE 45.44%
8 15 VANDEPUTTE FRANCOISE D'HULSTER HILDE 39.09%
9 13 VANHAUWAERT PAUL MAREEL MARTIEN 36.45%
10 19 MEERT ANNY DEROO CHRISTIANE 36.27%

Oost-West
1 10 MINNE CARLO DELVINQUIERE PATRICK 59.06%
2 18 VANDENBULCKE JACQUELI BOSCH YVONNE 57.20%
3 14 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 55.61%
4 12 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 54.83%
5 8 DE GEYTER RUDY DECRAENE ETIENNE 54.10%
6 4 DEVRIENDT RIEN DE VISSCHERE ERIC 50.36%
7 6 LELIAERT ROGER CLAEYS GILBERT 48.31%
8 16 COPMAN FERNAND WILLEM HUGO 47.16%
9 20 VERHAEGHE FELIX GELDHOF ERIC 46.43%
10 2 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 45.24%
11 22 VAN EEGHEM TINE CASTELEYN GEERT 30.09%

Donderdag 10 september 2009

Tornooi Carlo Minne.

1 11 GERMEYS NORMA DINGENS JEAN PAUL 60.50%
2 13 DESRUMAUX MICHEL TALLOEN GEORGES 60.27%
3 10 BRUGGEMAN KAROLINE DEGRAEVE MARIO 55.24%
4 17 DE SCHRIJVER HERMAN WENTEIN MARTINE 54.92%
5 2 STAELENS PATRICK WILLEM HUGO 54.31%
6 3 KEIRSE MARLEEN MICHOLT ROOS 52.63%
7 7 MINNE CARLO DELVINQUIERE PATRICK 52.40%
8 18 HANSSENS JACQUELINE EVERAERT MAGDA 51.30%
9 12 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 50.38%
10 4 ALLIET JORIS DECRAENE ETIENNE 50.14%
11 14 THOEN FRANS VERHAEGHE FELIX 50.09%
12 8 JANSSEN MARIANNE VANHOORDE GILBERT 49.31%
13 16 MAREEL MARTIEN MEERT ANNY 48.32%
14 5 DEKEYSER ANN DEVROE SANDRA 47.97%
15 20 MOSBEUX NORBERT MORSA ANNE 45.78%
16 9 VANDIERENDONCK GEORGE CLAEYS ASTRIDA 45.60%
17 19 GILLIAERT MONIQUE DEMUNTER LUT 45.28%
18 6 CASTELEYN GEERT VAN EEGHEM TINE 44.95%
19 1 CLAEYS GILBERT LELIAERT ROGER 41.59%
20 15 MISTIAEN LUC VANDAELE JACQUELINE 38.51%

Donderdag 3 september 2009

Noord-Zuid

1 1 FONTAINE STAN TALLOEN GEORGES 58.96%
2 15 DEGRAEVE MARIO VANHAUWAERT PAUL 58.83%
3 5 DESRUMAUX MICHEL VERSTRAETE KATHY 56.51%
4 11 VANDEPUTTE CECILE KEIRSE MARLEEN 55.56%
5 9 DEROO CHRISTIANE HANSSENS JACQUELINE 52.51%
6 19 DECLERCK FONS DECRAENE ETIENNE 48.94%
7 13 MINNE CARLO COPMAN FERNAND 47.02%
8 17 CASTELEYN GEERT VAN EEGHEM TINE 46.92%
9 21 BOSCH YVONNE DEKEYSER ANN 46.30%
10 23 VANHOORDE GILBERT DEMUNTER LUT 45.73%
11 7 VANDENBUSSCHE PIET VANDENBUSSCHE MIEKE 45.54%
12 3 CLAEYS ASTRIDA VANDIERENDONCK GEORGE 38.10%

Oost-West
1 2 MUYSSEN JOS STROO DANIEL 57.79%
2 20 CLAEYS GILBERT WILLEM HUGO 56.58%
3 24 MICHOLT ROOS WATTEYNE ROLAND 56.47%
4 14 VANDENBERGHE WIM DEMEY NOEL 56.35%
5 18 TAILLIEU HERMAN BUFFEL DANIEL 53.53%
6 10 SIMOENS LIEVE VANDEPUTTE FRANCOISE 53.12%
7 4 MORSA ANNE MAREEL MARTIEN 51.53%
8 8 WENTEIN MARTINE BRUGGEMAN KAROLINE 46.00%
9 16 DE SCHRIJVER HERMAN VANDENBUSSCHE CARLO 41.62%
10 22 VANDENBUSSCHE WILLY JANSSEN MARIANNE 40.48%
11 12 VANDENBULCKE JACQUELI DEVROE SANDRA 36.54%